KOSZYK JEST
PUSTY

503 517 576

sklep@ladybag.pl

LADY ŚWIAT

LadyBag to autorska marka torebek uszytych przez KOBIETY i z myślą o kobietach. W kilku różnych modelach jest zawarta nasza filozofia, że kobiecy atrybut wszechczasów - TOREBKA - ma być piękna, stylowa, niepowtarzalna, ale też praktyczna i wytrzymała. To, co je łączy, to precyzja wykonania, unikatowy charakter oraz uczciwa cena.
 
 
Pomysł narodził się z nie-jednej pasji: fascynacji torebką jako kobiecym atrybutem wszechczasów, rękodziełem, krawiectwem, majsterkowaniem, projektowaniem i rozrysowywaniem codziennych udoskonaleń... Postanowiłyśmy naszym zamiłowaniem do rzeczy ładnych i użytecznych podzielić się ze światem :)
 
Przyjacielską znajomość i wspólne pasje przekułyśmy ciężką pracą i setkami przejechanych kilometrów w naszą autorską, unikatową markę torebek LadyBag: uszytych z niezwykłą dbałością i starannością w małych polskich pracowniach krawiecko-kaletniczych. Wszystkie modele sygnowane naszywką LadyBag zostały wykonane z wyselekcjonowanych tkanin technicznych lub szlachetnych skór naturalnych, wykończonych wytrzymałymi okuciami i ozdobionych starannie wyszukanymi dodatkami.
 
W naszym sklepie interenetowym oprócz autorskich torebek LadyBag, można również znaleźć gotowe modele - torebki uszyte we Włoszech, wyselekecjonowane przez nas z nieprzebranych zbiorów dostępnych na rynku. Stawiamy na wybór gwarantowany! Wszystkie oferowane torebki oznaczone symbolem "Wybór LadyBag" są przez nas oglądane, dotykane, przymierzane, porównywane... Krytycznie oceniamy ich jakość, trwałość materiałów, sposoby wykończenia, warsztat krawiecki, dbałość o detale, wygodę, funkcjonalność. Bezwzględnie przestrzegamy uczciwej relacji cena - jakość. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami i producentami.
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl