KOSZYK JEST
PUSTY

509 89 43 49 503 517 576

sklep@ladybag.pl

LADY ŚWIAT

LadyBag to autorskie przedsięwzięcie biznesowe dwóch całkiem fajnych, pozytywnych i kreatywnych kobiet, Renaty Kierdelewicz i Moniki Jankowskiej, które pod parasolem warszawskiej Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" do palety wspólnych życiowych doświadczeń, ról, aktywności postanowiły dodać kolejne: sklep internetowy i markę LadyBag.
 
Pomysł narodził się z nie-jednej pasji: fascynacji torebką jako kobiecym atrybutem wszech czasów, rękodziełem, krawiectwem, majsterkowaniem, projektowaniem i rozrysowywaniem codziennych udoskonaleń... Postanowiłyśmy naszym zamiłowaniem do rzeczy ładnych i użytecznych podzielić się ze światem: obecnymi i przyszłymi Klientkami.
 
Po pierwsze, stawiamy na wybór gwarantowany. Wszystkie oferowane torebki i akcesoria oznaczone hasłem "Wybór LadyBag" są przez nas oglądane, dotykane, przymierzane, porównywane... Krytycznie oceniamy ich jakość, trwałość materiałów, sposoby wykończenia, warsztat krawiecki, dbałość o detale, wygodę, funkcjonalność. Bezwzględnie przestrzegamy uczciwej relacji cena - jakość. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami i producentami. W przeciwieństwie do sklepu automatu, w którym rolę sprzedawcy pełni bezduszny algorytm zysku, wybieramy ze zbiorów nieprzebranych tylko torebki warte posiadania!
 
Po drugie i przede wszystkim, przyjacielską znajomość i wspólne pasje przekułyśmy ciężką pracą i setkami przejechanych kilometrów w naszą autorską, dobrą markę torebek LadyBag: uszytych z niezwykłą dbałością i starannością w małych polskich pracowniach krawiecko-kaletniczych. Wszystkie modele sygnowane naszywką LadyBag zostały wykonane z wyselekcjonowanych tkanin technicznych lub szlachetnych skór naturalnych, wykończonych wytrzymałymi okuciami i ozdobionych starannie wyszukanymi dodatkami.
 
Oferowane przez LadyBag torebki i dodatki mają drugie dno, ukryty sens i niepowtarzalny kontekst... Podobnie jak osobowość kobiet nie pozwalają się zbyt łatwo skategoryzować... Łączy je jakość, precyzja wykonania, unikatowy charakter i uczciwa cena.
 
 
 
 

 
 
16_09_09_057_LB.jpg
 
 
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl