KOSZYK JEST
PUSTY

503 517 576

sklep@ladybag.pl

LADY ŚWIAT

LadyBag to autorska marka torebek uszytych przez KOBIETY i z myślą o kobietach. W kilku różnych modelach jest zawarta nasza filozofia, że kobiecy atrybut wszechczasów - TOREBKA - ma być piękna, stylowa, niepowtarzalna, ale też praktyczna i wytrzymała. To, co je łączy, to precyzja wykonania, unikatowy charakter oraz uczciwa cena. Pomysł narodził się z nie-jednej pasji: fascynacji torebką jako kobiecym atrybutem wszechczasów, rękodziełem, krawiectwem, majsterkowaniem, projektowaniem ... Moim zamiłowaniem do rzeczy ładnych i użytecznych postanowiłam podzielić się ze światem :)
 
Siłą marki jest innowacyjność i drzemiący w niej potencjał. W  pracowni LadyBag powstają torby z różnych tkanin i dodatków. Wciąż je zmieniamy i udoskonalamy, wymyślamy nowe modele. Może powoli, może nieśpiesznie... Na pewno autentycznie i z rozwagą :) Wszystko ma swój czas i swoje miejsce. To jest DNA ruchu SLOW FASHION i ZERO WASTE. Potrzeba czasu na pomysł i jego realizację. 
 
Każda kobieta ma wiele twarzy, nastrojów, wiele pasji. Marka LadyBag próbuje odzwierciedlić wiele z tych pasji i w oryginalny, kreatywny sposób zaspokoić niejedną kobiecą potrzebę. 
 
Właśnie dlatego katalog naszych produktów jest tak różnorodny:
- plecaki Lady Active 2in1 - plecak i torba w jednym modelu, dzięki intuicyjnemu systemowi pasków w łatwy sposób zamienisz torbę w plecak i odwrotnie. SPRYTNE!
- torby na ramię Hobo Lady - lekkie, pojemne i bardzo wygodne torby w klasycznym "workowatym" kształcie, ale za to DWUSTRONNE!
- skórzane torby Lady Queen - oryginalne w swoim kroju, duże i eleganckie, przykują zazdrosne oko niejednej kobiety, model dla każdej KRÓLOWEJ!
- listonoszki Lady yoU - najmłodsze dziecko w kolekcji, nazwa nawiązuje do kształtu litery "U", kompaktowe i wygodne, ich znakiem rozpoznawczym są energetyzujące kolory i wzory. ŻYJ KOLOROWO!
- skórzane listonoszki Lady Diament - model z kategorii ZERO WASTE - wykonane z kawałków skór naturalnych i podszewek pozostałych z procesu produkcji innych torebek i ubrań. NIEZNISZCZALNE!
- oryginalne kopertówki Lady le Carnaval - urzekające swoim kształtem trójkąta, maksymalnie inne, wisienka na torcie do wieczorowej kreacji lub soczysty akcent do jeansow. ZASZALEJ!
- termiczne Lady LunchBag - izolowane specjalną pianką i zabezpieczone w środku wodoodporną folią; eleganckie i poręczne torby na drugie śniadanie, obiad, małą przegryzkę. SMACZNEGO!
 
Którą wybierzesz dla siebie? :)
 
 
W naszym sklepie interenetowym oprócz autorskich torebek LadyBag, można również znaleźć gotowe modele - torebki uszyte we Włoszech, wyselekecjonowane przez nas z nieprzebranych zbiorów dostępnych na rynku. Stawiamy na wybór gwarantowany! Wszystkie oferowane torebki oznaczone symbolem "Wybór LadyBag" są przez nas oglądane, dotykane, przymierzane, porównywane... Krytycznie oceniamy ich jakość, trwałość materiałów, sposoby wykończenia, warsztat krawiecki, dbałość o detale, wygodę, funkcjonalność. Bezwzględnie przestrzegamy uczciwej relacji cena - jakość. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami i producentami.
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl